جستجو

About Us

مشاوره خصوصی
ما همواره اطلاعات دقیق و کاملی را در اختیار شما قرار خواهیم داد و مشاوره‌هایی را برای شما فراهم خواهیم آورد که شما را در مسیر درست قرار خواهد داد. ما در زمینه تحصیلی شما تخصص داریم و می‌دانیم سفر به خارج می‌تواند همراه با دلهره باشد؛ به همین دلیل است که در هر گام از این مسیر در کنار شما خواهیم بود. ارائه بسته خدماتی منحصر به فرد به شما مایه افتخار این موسسه است؛ بسته خدماتی که شما را به موسسه مورد نظر خود در کشور منتخب
تان هدایت خواهد کرد تا به مطالعه در رشته مورد نظر خود بپردازید که با نیاز‌های شما همخوانی داشته و به شما این امکان را می‌دهد تا به اهداف بلندپروازانه شغلی خود دست یابید.
موسسه ما در اخذ پذیرش برای دانشگاه‌های سرتاسر ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا و استرالیا کارنامه‌‌ای درخشان دارد؛
از جمله این افتخارات می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:
گواهی‌های حرفه‌ای
ACCA, CIMA, LPC, BPTC و بسیار موارد دیگر ...
کارمندان مستقر در دفتر انگلستان موسسه ما، جهت ارائه اطلاعات محلی دقیق در خدمت شما هستند، اطلاعاتی که اقامت شما در این کشور را تسهیل نموده و زندگی را برای شما آسوده می‌سازد.
.... این کار را خواهیم کرد!
مدارج دکترا و پست دکترا
موسسه ما تنها موسسه‌ای در ایران است که تقاضانامه‌های درجه دکترا را ارائه می‌دهد.
کارشناسی ارشد
کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، کارشناسی ارشد هنری، کارشناسی ارشد حقوق، کارشناسی ارشد علمی، کارشناسی ارشد علمی فناوری اطلاعات، کارشناسی ارشد اقتصادی، کارشناسی ارشد مالیه، کارشناسی ارشد آموزش، کارشناسی ارشد مهندسی، کارشناسی ارشد داروسازی، کارشناسی ارشد مطالعات تخصصی و غیره.
کارشناسی
کارشناسی حقوق (LLB)، کارشناسی پزشکی (Bachelor Of Medicine)، کارشناسی ریاضیات (B. Math)، کارشناسی علوم دامپزشکی (BVSc)، کارشناسی داروسازی (BPharm)، کارشناسی مهندسی (B.Eng)، کارشناسی فناوری (B.Tech)، کارشناسی هنر (BA)، کارشناسی علمی (BSc) و غیره.

انواع ویزا

برای موفقیت از امروز شروع کنید

ویزای تحصیلی

shadow

با ما در ارتباط باشید

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

(*)

  مجددورودی نامعتبر

تماس با ما

آدرس : تهران ، الهیه ، خیابان نلسون ماندلا شمالی ( آفریقای شمالی ) ، مجتمع مدرن الهیه ، طبقه پنجم اداری ، واحد 30 ، موسسه گسترش دانش کسری
 تلفن: 021-22022822
021-1768

آدرس دفتر ما بر روی نقشه