جستجو

Slider-USA

زندگی در آمریکاتحصیل در آمریکاکاردر آمریکا

با کمک کارکنان انگلیسی تبار در دفتر انگلستان این موسسه هماهنگ میشود . زندگی در ایالات متحده به یاد داشته باشید که آمریکا سرزمین فرصت‌ها است! بی‌شک، زندگی در این کشور به عنوان یک دانشجوی بین‌المللی فرصت تجربه زیبایی‌ها و عجایب بی‌مانندی را پیش روی شما قرار می‌دهد، تجارب و خاطراتی که هرگز آنها را فراموش نخواهید کرد. فرهنگ آمریکا میراث فرهنگ‌های گوناگون و پذیرای اصول و اعتقادات مردمانشان است، مردمانی که از گوشه و کنار جهان به این سرزمین پا گذارده‌اند. از چشم‌انداز یک دانشجوی بین‌الملل، این تنوع و فرهنگ غنی به شما اجازه می‌دهد تا خودتان باشید. مردم آمریکا هر کدام از یک گوشه جهان آمده‌اند؛ در واقع، این کشور را فرزندان مهاجران بنیان‌گذاری کرده و مهاجرت با تاریخ دور و دراز آن عجین شده است. این فرهنگ غنی ریشه در فرهنگ ملل متفاوت، همچون انگلستان، اسکاتلند، ایرلند، آلمان و ایتالیا دارد؛ میراث کهن جامعه‌ای با فرهنگ‌های متفاوت. هر دانشجوی بین‌المللی که آرزوی تحصیل و زندگی در آمریکا را در سر می‌پروراند، باید بداند که با این انتخاب پا در محیط‌ها و موقعیت‌های جدید و متفاوتی خواهد گذارد، هرچند که شما شباهت‌های اعتقادی و آیینی بسیاری را در فرهنگ خود در آن خواهید یافت. این جامعه با فرهنگ‌های گوناگونش قطعا شما را شگفت‌زده خواهد کرد. با این حال، در کلام می‌توانید آن را موطن خود بنامید! وقتی خودتان را بهتر بشناسید و تنوع فرهنگی آمریکا را درک کنید، خواهید دید که یک دانشجوی بین‌المللی، همانند شما، با تحصیل در این کشور مرفه که با آغوش گرم پذیرایتان خواهد بود از چه فرصت‌ها و مزایای بی‌شماری بهره‌مند خواهید شد. ایالات متحده تنها کشوری است که در آن شما فرصت تحصیل در برترین موسسه و در رشته دلخواه‌تان را خواهید یافت تا به تمام آرزوهای حرفه‌ای خود دست یابید

امریکا دارای یکی از با کیفیت ترین سیستمهای آموزشی دنیاست. در بیشتر ایالت های امریکا، تحصیل تا سن شانزده سالگی اجباری است. کودکان معمولا مدرسۀ ابتدایی را در پنج سالگی از مهد کودک آغاز می کنند و با اتمام دورۀ متوسطه در سن 18 سالگی تحصیلات خود را به پایان میرسانند .
در مواردی که افراد تحصیلات 10 ساله دبیرستان را در امریکا گذرانده باشند و یا با تحصیلات کمتر از پیش دانشگاهی (برای مثال دوم یا سوم دبیرستان در ایران) وارد این کشور شوند لازم است دوره دو ساله کالج را بگذرانند و سپس وارد مقطع کارشناسی (لیسانس) شوند

چشم‌انداز شغلی تجربه‌ای که در محیطی بین‌المللی کسب شده باشد کالایی است که در هر جای جهان می‌توانید برایش مشتری پیدا کنیدبسیاری از کارفرماها در سرتاسر دنیا به دنبال تجارب ناب و گسترده‌اند؛ سطحی از دانش و تطبیق‌پذیری که دانشجویان بین‌المللی همانند شما با تحصیل در رشته و حوزه مورد علاقه‌شان در آمریکا بدست می‌آورند. بسیاری از شرکت‌های آمریکایی به دنبال گسترش تسلط خود در بازار جهانی هستند. این شرکت‌ها اغلب کارمندانی را استخدام می‌کنند که نه تنها به فرهنگ‌ها و زبان‌های متفاوت آشنا هستند، بلکه می‌توانند مکاتبات، مذاکرات و روند معاملات تجاری را در فرهنگ‌های متفاوت تسهیل نمایند. دریافت مدرک از موسسات این کشور مهارت‌ها و ویژگی‌های لازم و مطلوب این شرکت را خواهد داد. از این گذشته، ایالات متحده تنها کشوری نیست که به دنبال گزینه‌های استخدامی برجسته است؛ دانشجویان بین‌المللی همانند شما در دیگر کشورها نیز کاندیدایی منحصر به فرد برای انتخاب هستند. به یاد داشته باشید که شما بهترین بهترین‌ها هستید! بعلاوه، با دریافت مدرک از هر دانشگاه آمریکایی راه برای ورود به حرفه مورد علاقه‌تان باز خواهد بود. در سال‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها و موسسات بین‌المللی توجه زیادی به جلب فارغ‌التحصیلان کارشناسی از میان دانشجویان بین‌الملل با زمینه دانشگاهی قوی و مدارک عالی نشان داده‌اند، سطحی از دانش و مهارت که شما به راحتی با تحصیل در این کشور بدست خواهید آورد. تجاربی که در زمان تحصیل در این کشور بدست خواهید آورد، در کنار تقویت اعتماد به نفس، عزت نفس و مهارت‌های میان فرهنگی، تفکر منتقدانه و ارتباطاتی خود شما را تبدیل به بهترین گزینه برای هر کارفرمایی در گوشه و کنار جهان می‌سازد.

 

با آمریکابیشتر آشنا شوید ... !

برای اطلاعات بیشتر بر روی استان مورد نظر کلیک کنید 

                                                                               

لیست دانشگاه های ممتاز آمریکا

Midlewest Area

Illinois Universities
Indiana Universities
Iowa Universities
Kansas Universities
Michigan Universities
Minesota Universites
Missouri Universities
Nebraska Universities
North Dakota Universities
Ohio Universities
South Dakota Universities
Wisconsin Universities

Northeastern Area

Rhode Island Universities
Massachussetts Universities
Conecticut Universities
Vermont Universities
Maine Universities
New Jersey Universities
New York Universities
Pennsylvania Universities

South Area

Delware Universities
Flodira Universities
Georgia Universities
Mary land Universities
North Carolina Universities
South Carolina Universities
Virginia Universities
West Virginia Universities
Alabama Universities
Kentucky Universities
Mississippi Universities
Tennessee Universities
Arkansas Universities
Lousiana Universities
Oklahama Universities
Texas Universities

West Area

Montana Universities
Woyoming Universities
Colorado Universities
New Mexico Universities
Idaho Universities
Utah Universities
Arizona Universities
Nevada Universities
Washangton Universities
Oregon Universities
California Universities
Alaska Universities
Hawaii Universities

انواع ویزا

برای موفقیت از امروز شروع کنید

ویزای اقامت و کار

ویزای تحصیلی

ویزای تجاری

ویزای ازدواج

ویزای درمانی

ویزای ورزشی

ویزای سرمایه گذاری

shadow

با ما در ارتباط باشید

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

(*)

  مجددورودی نامعتبر

تماس با ما

آدرس : تهران ، بلوار آفریقا(جردن) ،خیابان عاطفی شرقی ، نبش ساسان ، پلاک 1، واحد 2 تلفن: 22022822(021) تلفکس: 22038958(021)

آدرس دفتر ما بر روی نقشه